نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک بخشدار مرکزی تفت به مناسبت 15 مهر، روز ملی روستا :

پیام تبریک بخشدار مرکزی تفت به مناسبت 15 مهر، روز ملی روستا :پیام تبریک بخشدار مرکزی تفت به مناسبت 15 مهر، روز ملی روستا :

 

روستا یکی از  ارکان  اساسی توسعه و آبادانی و  حفظ توان اقتصادی و پشتوانه استقلال سیاسی و امنیتی کشور محسوب می شود و در بسیاری از کشورها، توسعه روستایی، نقش بسیار مهمی در خودکفایی و پیشرفت کشور ایفا می کند.

فلذا روستائیان پشتوانه استقلال سیاسی و امنیتی کشور بوده و نقشی اساسی در تحقق سیاست های مقاومتی ایفا می کنند و تکریم روستاییان یعنی ارج نهادن به همه ارزشهای والای انسانی.

 در دولت تدبیر و امید توجه ویژه به مناطق روستایی و ارتقای شاخص های توسعه پایدار در روستاها از جمله اولویت های اساسی بوده و هست که در این مسیر با تاکید بر ایجاد صنایع تبدیلی و توسعه فضای کسب و کار در روستاها، علاوه بر افزایش درآمد روستائیان، انگیزه برای ماندگاری مردم درمحیط های روستایی نیز فراهم آورده است.

 اینجانب 15 مهرماه روز ملی "روستا" را به روستائیان عزیز، شوراهای اسلامی روستا و دهیاران تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با توجه به ظرفیت های ارزشمند روستاها، بتوانیم با مشارکت روستانشینان عزیز، شاهد ارتقای شاخص های توسعه پایدار و پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر روستاها باشیم.

 

علی احمدیان

بخشدار بخش مرکزی تفت