نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک بخشدار مرکزی تفت به مناسبت ۱۵ مهرماه روز ملی روستا

پیام تبریک بخشدار مرکزی تفت به مناسبت ۱۵ مهرماه روز ملی روستابه گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت "علی احمدیان"، در پیامی فرارسیدن 15 مهرماه، روز ملی روستا را به‌تمامی روستائیان تبریک و تهنیت گفت.

وی در این پیام آورده است:

بدون شک روستا به‌عنوان یکی از مراکز مهم و اولیه تمدن بشری، رکن اساسی تولید و اقتصادی و پشتوانه کشور در ابعاد مختلف محسوب می‌شود.

رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) بارها بر توجه ویژه به روستا و روستائیان و اقشار کم‌درآمد جامعه و بر لزوم حمایت از روستائیان تأکید داشتند.

در دولت تدبیر و امید نیز توجه ویژه به مناطق روستایی و ارتقای شاخص‌های توسعه پایدار در روستاها و فراهم نمودن زمینه‌های ایجاد رونق و تولید و زیرساخت‌های لازم ازجمله اولویت‌های اساسی است که در این مسیر سعی شده با تأکید بر ایجاد صنایع تبدیلی و توسعه فضای کسب‌وکار در روستاها، علاوه برافزایش درآمد روستائیان، انگیزه برای ماندگاری مردم در محیط‌های روستایی نیز فراهم شود.

 این‌جانب 15 مهرماه روز ملی "روستا" را به روستائیان عزیز، شوراهای اسلامی ، دهیاران و تمام خدمتگزاران به جامعه روستایی این بخش تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با توجه به ظرفیت‌های ارزشمندی که روستاهای این بخش در ابعاد مختلف کشاورزی، دام‌پروری، گردشگری و ... دارد، بتوانیم با مشارکت روستانشینان عزیز، شاهد ارتقای شاخص‌های توسعه پایدار و پیشرفت و آبادانی هر چه بیشتر روستاهای بخش مرکزی شهرستان تفت باشیم.

علی احمدیان

بخشدار مرکزی شهرستان تفت