نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک بخشدار مرکزی تفت به مناسبت هفته دولت

پیام تبریک بخشدار مرکزی تفت به مناسبت هفته دولتبخشدارمرکزی تفت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهيدان رجايي و باهنر، فرارسيدن هفته دولت را به همه دولتمردان خدوم وخدمتگزاران جمهوری اسلامی ایران و آحاد ملت ایران اسلامی تبريك گفت.

دراین پیام آمده است  : 

هفته اول شهريور ماه، با نام و ياد شهيدان والا مقام"رجايي"و" باهنر" مزين و به نام هفته دولت نامگذاري شده است و یادآور فداکاری‏های این فرزندان پاک نهاد و گرانقدر انقلاب و احیا کنندگان روزهای پرشور خدمتگزاری است.

بی شک، شهادت این شهیدان بزرگوار، همواره الهام بخش کوشش ها و تلاش هایی است که دولتمردان نظام اسلامی برای تعالی جویی و کمال یابی جامعه و پیشرفت و توسعه آن، انجام می دهند.

هفته دولت نمادي است از وحدت مردم و دولت كه اين وحدت سرافرازي، پيشرفت و اقتدار ايران اسلامی عزيز را به دنبال خواهد داشت و در اين راستا چه نيكو است كه دولتمردان و خدمتگزاران به مردم غيور ايران زمين براي ادامه دادن راه شهيدان والا مقام هم قسم شوند، هم قسم شوند براي ساختن ايران اسلامی مقتدر، استوار، آباد و آزاد.

اینجانب ضمن تبریک هفته دولت، روز چهارم شهريور ماه كه به پاس تجليل از زحمات كارمندان عزيز به نام روز كارمند نام گذاري شده را نیز به تمامي كارمندان خدوم و پرتلاش تبريك عرض نموده و از زحمات صادقانه آنها تشكر و قدر داني مي نمايم.

امید آنکه در سالی که بنا به فرمایش مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به نام سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نامگذاری شد، شاهد توفیق روزافزون همه خدمتگزاران به ملت، در ظل عنایات حضرت ولی عصر(عج) و تحت زعامت رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و در راستای تحقق سیاستهای دولت تدبیر و امید و اعتلای نام ایران اسلامی بر قله های رفیع اقتدار و پیشرفت و سعادت باشیم.