نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام تبریک بخشدار مرکزی تفت بمناسبت 15 مهر "روز ملی روستا"

پیام تبریک بخشدار مرکزی تفت بمناسبت 15 مهر "روز ملی روستا"بخشدار مرکزی تفت با صدور پیامی 15 مهر "روز ملی روستا" تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت ، علی احمدیان همزمان با روز ملی روستا، در پیامی ۱۵ مهر روز روستا را تبریک گفت، در این پیام آمده است:

بی شک روستا کانون مهر و عاطفه و تلاش و تولید و نقطه شروع هویت یک ملت است  و روستائیان به عنوان محور حفظ توان اقتصادی و پشتوانه استقلال سیاسی و امنیتی کشور، بارزترین و مهمترین نقش را در تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی اجرا نموده و شایسته والاترین تکریم‌ها و تقدیرها می باشند.

 روستاییان انسان‌هایی هستند مولد، فعال، تولید کننده و موثر، که نان بازوی خویش را با تلاش حاصل از سختی برکام خود می نشانند و تکریم روستاییان یعنی ارج نهادن به همه ارزشهای والای انسانی .

امروزه به یمن نگاه ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت تدبیر و امید ضمن توجه به ایجاد و توسعه زیرساختهای توسعه روستایی، توجه ویژه ای به معیشت و اقتصاد روستا و تشخص بخشیدن به روستا و جایگاه روستائیان و حرکت به سوی توسعه فراگیر صورت گرفته است.

 اگر به توسعه روستایی با نگرشی بلند مدت و پایدار بیندیشیم، باید اذعان نمود سنگ بنای توسعه پایدار بر مشارکت مردم استوار است، به همین جهت تدبیر حکم می کند متولیان امر توسعه روستایی توجه و پرداختن به نهادهای محلی را وجه همّت خویش قرار داده و دیدگاه صرف عمران روستایی جای خود را به دیدگاه توسعه متوازن وپایدار روستاها واگذارنماید.

اینجانب با گرامیداشت پانزدهم مهرماه، ‹‹روز ملی روستا ›› را به همه روستانشینان غیور، متدیّن و با فرهنگ تبریک عرض نموده، از تلاش و همکاری همه جانبه تمامی دست اندر کاران توسعه روستایی به ویژه اعضای محترم شوراهای اسلامی روستا و دهیاران پرتلاش و زحمتکش تشکر نموده و امیدوارم با استعانت از ایزد منان در مسیر تحقق توسعه روستایی و رفع مشکلات روستائیان بیش از پیش گام برداریم.