نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پیام بخشدار مرکزی تفت به مناسبت 14تیر ماه روز دهیار:

پیام بخشدار مرکزی تفت به مناسبت 14تیر ماه روز دهیار:نامگذاری 14 تيرماه به عنوان روز «شهرداری و دهياری» اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن قدردانی و تجليل از فعاليت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه مديريت روستایی پرداخته شود.
شکل‌گیری نهاد دهیاری به عنوان متولی اصلی توسعه پایدار روستایی که به خدمات‌‌رسانی در تمامی وجوه عمرانی، خدماتی، فرهنگی و اجتماعی به روستاییان عزیز می‌پردازد و بازوی اجرایی نهاد مردمی شورای اسلامی روستا به شمار می‌رود و برخاسته بودن این دو نهاد از بطن جامعه روستایی، تحقق عملی مردمسالاری دینی را به شایستگی نشان داده و تصویرگر صادقی از مشارکت تمامی ملت ایران در اداره امور کشور است.
توسعه پایدار به عنوان یکی از اهداف مهم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بر پایه استفاده درست از منابع و امکانات و نیز ملاحظات محیطی، اقتصادی و اجتماعی مورد توجه قرار دارد که دهیاران به عنوان نمایندگان مردم نقش مهمی در این خصوص بر عهده دارند.
این خادمین مردم در روستاها با عزمی جهادی در حال فعالیت هستند تا از طریق برنامه‌ریزی و اجرای اقدامات جدید فضا را مناسب کار و زندگی نمایند و با ارائه خدمات مطلوب به مردم به ویژه اقشار ضعیف و محروم و تلاش برای برقراری عدالت و پیشرفت باعث ارتقاء سطح زندگی مردم شوند و با مدیریت منابع و استفاده درست از ظرفیت ها و پتانسیل موجود، زمینه توسعه و اشتغال پایدار در بخش های مختلف گردشگری ، کشاورزی ، اقتصادی و عمرانی را بیش ازپیش فراهم آورند .
اینجانب تقارن 14 تیر با ماه مبارک رمضان را مغتنم شمرده این روز را كه نشانگر نقش ارزشمند این نهاد مردمی در تمامی اركان جامعه است به کلیه دهياران محترم بخش مرکزی تفت و عموم روستائیان محترم تبريك عرض نموده، سعادت و موفقیت روزافزون همگان را از خداوند منان مسئلت می‌نمایم .

 علی احمدیان
 بخشدار مرکزی تفت