نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پيام تبريك بخشدار مرکزی تفت به مناسبت 9 اردیبهشت ماه روز شوراها

پيام تبريك بخشدار مرکزی تفت به مناسبت 9 اردیبهشت ماه روز شوراهابخشدار مرکزی تفت به مناسبت نهم اردیبهشت ماه "روز شوراها" پیام تبریکی را صادر کرد. 

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت؛ بمناسبت فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه روز شوراها، علی احمدیان پیام تبریکی به این شرح صادر نمود :

بی تردید شوراها بي واسطه ترين حلقه ارتباطي شهروندان، با حاكميت جامعه اسلامی هستند و حفظ هويت و اصالت روستاها ، ترويج فرهنگ نظم و قانون  و گسترش نمادهاي دين و اخلاق و اهتمام به سلامت محيط زيست جزء در سایه همت همگان میسر نخواهد بود .

این شوراها هستند که با امانت، کفايت، درايت و کياست و حسن سلوک همیشه برای نيل به جامعه شهروند مدار، خالصانه و عاشقانه کوشش می نمايند و در جهت بالندگی، شکوفایی، عمران و آبادانی قدم برمی دارند.

لذا بر خود لازم می دانم نهم اردیبهشت ماه سالروز تأسیس نهاد مقدس شورای اسلامی و" روز شوراها " را تبریك عرض نموده از پیگیری ، تلاش ، مساعدت های ارزنده این بزرگواران در عمران و آبادی روستاهای بخش و پیشبرد اهداف مردم سالاری دینی در جامعه اسلامی، كه یقیناً حاصل همدلی و همكاری مضاعف بین اعضای شورای اسلامی روستا بوده است تقدیر و تشكر نمایم.

با امید به اینکه به حول و قوه الهي و همت عالي مردم و مسئولين روز به روز اين نهاد، بالنده تر و با تجربه تر از پيش در جهت ارائه «خدمت خالصانه و بي منت» و تصميم گيري در حوزه وظايف و اختيارات خود گام بردارد و در سالي كه توسط مقام معظم رهبري(مدظله العالي) بعنوان سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» نامگذاري شده، تلاش و كوششي كنيم تا همچون گذشته منويات رهبري فرزانه انقلاب را نصب العين قرار داده و انشاالله توفيقات روزافزوني در خدمت به اقشار محروم منطقه در راستای برنامه های دولت تدبیر و امید داشته باشيم.