نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

پنجمین دوره مسابقات قرآن روستایی بخش مرکزی تفت برگزار می شود

پنجمین دوره مسابقات قرآن روستایی بخش مرکزی تفت برگزار می شودپنجمین  دوره مسابقات قرآن روستایی بخش مرکزی تفت در بخشهای حفظ، قرائت و ترتیل و مفاهیم ویژه اعضای شوراهای اسلامی روستاها، دهیاران و عموم مردم شریف روستاهای بخش مرکزی توسط بخشداری مرکزی تفت و با همکاری دهیاری و شورای اسلامی روستای نصرآباد برگزار می شود.

بخشدار مرکزی تفت اظهارداشت: علاقه‌مندان می توانند حداکثر تا تاریخ 4 خردادماه از طریق مراجعه به دهیاری روستاهای بخش مرکزی تفت برای شرکت در این دوره از مسابقات ثبت‌نام نمایند.

علی احمدیان گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، این مسابقات، در روزهای 7 و8  خرداد ماه در محل مسجد قدس و فرمانداری تفت، در بخشهای مختلف برگزار خواهد شد.

احمدیان با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقات در ماه مبارک رمضان گفت: ترویج فرهنگ قرآنی در مناطق روستایی، معرفی استعدادهای برجسته جوانان و روستاییان و تقویت هیئت های قرآنی و تشویق و تجلیل از پیشگامان این عرصه مقدس از مهم‌ترین اهداف برگزاری این مسابقات محسوب می شود.

وی با اشاره به استقبال چشمگیر روستاییان عزیز بخش مرکزی در این مسابقات در دوره‌های گذشته ابراز امیدواری کرد: استقبال و مشارکت مردم از برگزاری این دوره از مسابقات نیز قابل قبول باشد.

احمدیان در پایان با تاکید بر اهمیت و ضرورت ترویج فرهنگ قرآنی در جامعه خاطرنشان کرد: آشنایی بیشتر مردم با مفاهیم غنی و انسانی قرآنی، راه سعادت و تعالی جامعه است و ما نیز تلاش داریم از طریق برگزاری این مسابقات، زمینه ترویج این فرهنگ انسان ساز را در حد توان خود فراهم آوریم.