نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست فرماندار تفت با شوراي اسلامي بخش مركزي و بخشدار مركزي تفت

نشست فرماندار تفت با شوراي اسلامي بخش مركزي و بخشدار مركزي تفتنشست هم انديشي با حضور فرماندار، بخشدار مركزي و اعضاي شوراي اسلامي بخش مركزي به همراه ضيافت افطار برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي بخشداري مركزي تفت،"محمود زارع رشكوييه" در ابتداي اين نشست با آرزوي قبولي طاعات و عبادات همگان در ماه ضيافت الهي، به نقش و جايگاه شوراي بخش و شوراهاي اسلامي روستا در فرآيند توسعه و آباداني روستاها اشاره كرد و گفت: شهرستان تفت با برخورداري از روستاهاي متعدد مستعد در اين رابطه از نقش و جايگاه ويژه اي در استان برخوردار است.

فرماندار تفت با اشاره به اهميت موضوع گردشگري در روستاهاي بخش مركزي تفت و با اشاره به توانمندی‌ها و استعدادهای اين روستاها گفت: روستاهاي تفت دارای ظرفیت مهم گردشگری و تفریحی هستند که بايد از این ظرفیت استفاده کرد و باید تلاش شود در کنار توسعه و پیشرفت روستا، قابلیت‌های روستا در راستای طبعیت‌گردی و گردشگری نيز رشد یابد و تنها با تلاش و توجه ويژه به اين حوزه مي توان روستاهاي تفت را به عنوان قطب گردشگری استان معرفي و به عنوان الگویی برای سایر استانها قرار داد تا این منطقه به عنوان قطب گردشگری شناخته شود.

وی با بیان اینکه توسعه گردشگری از مهم‌ترین زمینه‌های جذب درآمد در روستاها به شمار می‌رود، تصریح کرد: دهیاران و شوراهای اسلامی روستا و بطور اخص شوراي بخش برای جذب گردشگر و ايجاد مجتمع ها و امكانات گردشگري در بخش اقدام کنند.

در ادامه اين نشست بخشدار مركزي تفت نيز با آرزوي قبولي عبادات در اين ماه پر خير و بركت و ضمن تشكر از فرماندار تفت براي حضور در اين جلسه به بيان مسائلي پيرامون بخش مركزي تفت پرداخت و اعضاي شوراي بخش نيز به بيان مسائل و مشكلات بخش پرداخته و با فرماندار محترم به همفكري و رايزني پرداختند.