نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

نشست اعضاي شوراهاي اسلامي و دهياران روستاهاي منطقه سانيج با فرماندار و بخشدار مركزي تفت

نشست اعضاي شوراهاي اسلامي و دهياران روستاهاي منطقه سانيج با فرماندار و بخشدار مركزي تفتاعضاي شوراهاي اسلامي و دهياران روستاهاي منطقه سانيج با فرماندار تفت و بخشدار مركزي تفت شنبه 8/12/93 در محل دفتر فرماندار تفت و سپس بخشداری مرکزی تفت تشكيل شد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت، در این جلسه كه با حضور فرماندار تفت، بخشدار مرکزی تفت و دهیاران بخش مركزي ابتدا در دفتر فرماندار تشكيل گرديد. محمود زارع رشكوئيه ضمن تبریک فرارسیدن سال نو بر لزوم عنايت ويژه و تلاش بيشتر دهياران و اعضاي شوراهاي اسلامي روستاها جهت استقبال و پذيرايي از ميهمانان نوروزي در ايام تعطيلات تاكيد نموده و دستورات لازم جهت استقبال هر چه بهتر از ميهمانان نوروزي را ابلاغ نمود.

سپس ادامه جلسه در محل بخشداري مركزي تشكيل گرديد، و علی احمدیان بخشدار مرکزی تفت نيز ضمن تبريك فرارسيدن بهار طبيعت و سال جديد و تقدیر و تشکر از زحمات یکساله اعضای شوراهاي اسلامي و دهياران روستاهاي منطقه سانيج خواستار برنامه ریزی موثر و پیگیری برنامه های عمران و آبادانی روستاها در سال 94 شد.

در ادامه ضمن بررسی مسائل و مشکلات این روستاها، پیرامون کمربندی سانیج، بازنگری طرح هادی، سالن ورزشی،  مجتمع آبرسانی و همچنين مساله گازرسانی این منطقه بحث و تبادل نظر و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.