نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

سومین جلسه هم اندیشی برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور بخشدار مرکزی و دهیاران بخش مرکزی تفت

سومین جلسه هم اندیشی برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور بخشدار مرکزی و دهیاران بخش مرکزی تفتسومین جلسه هم اندیشی برنامه های چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در بخشداری مرکزی تفت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت، در این جلسه هم اندیشی که با حضور بخشدار مرکزی و دهیاران مراکز دهستانها و روستاهای منتخب بخش مرکزی تفت در محل بخشداری مرکزی برگزار گردید، ضمن قرائت مصوبات 16 گانه صورتجلسه قبل به شرح برنامه های کلی در نظر گرفته شده برای بخش مرکزی و تحلیل پتانسیلهای روستایی و بخشی پرداخته شد و برنامه های شاخص شناسایی و مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

بخشدار مرکزی تفت ضمن گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی با تاکید بر مردمی برگزار شدن جشن‌های ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی گفت: دستاوردهای درخشان 40 ساله انقلاب اسلامی باید به بهترین شکل ممکن به مردم اطلاع رسانی شود و همانطور که مردمی بودن مناسبت‌هایی نظیر ماه محرم، عید غدیر، ماه رمضان و...  باعث افزایش شور و نشاط اجتماعی می شود در جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی هم باید با مشارکت و حضور مردم در صحنه عمل کرد.
وی حضور مردم در صحنه را عاملی برای خنثی کردن سناریوی دشمن برای جدایی بین ملت و مسئولان دانست و افزود: اختلاف بین مردم و بدنه حاکمیت و سیاه نمایی وضعیت کشور موجب خوشحالی و عملی کردن توطئه‌های دشمنان خواهد شد که انشاالله با حضور گسترده مردم در جشنهای 40 یالگی و بلوغ انقلاب اسلامی

در ادامه برنامه ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و مقرر شد اعضای جلسه، برنامه های مدون خود را مکتوب تا هفته آینده به بخشداری ارائه دهند تا در جلسه بعدی برنامه ریزی های تکمیلی انجام گیرد.