نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

زنگ انقلاب در مدرسه روستای اسلامیه با حضور فرماندار و بخشدار مرکزی به صدا درآمد

زنگ انقلاب در مدرسه روستای اسلامیه با حضور فرماندار و بخشدار مرکزی به صدا درآمدهم‌زمان با دومین روز دهه فجر، زنگ انقلاب با حضور فرماندار، بخشدار مرکزی، جمعی از خانواده شهدا و مسئولین در مدرسه دوره اول متوسطه شهید درعلی روستای اسلامیه به صدا درآمد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت، فرماندار شهرستان تفت در این مراسم با تبریک آغاز دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: در دهه فجر امسال باید مسئولین شهرستان دستاوردهای انقلاب در حوزه‌های مختلف را برای مردم به‌ویژه نسل جوان تبیین نمایند.

"محمد محامدی" خاطرنشان کرد: در حوزه آموزش‌وپرورش پیشرفت خوبی را شاهد بودیم و درگذشته سطح سواد جامعه در حد خواندن و نوشتن بود و درصد سوادآموزی شهرستان در آن دوران حدود 51 درصد بوده و اکنون شاهد پیشرفت خوبی در این زمینه هستیم و درصد سوادآموزی شهرستان حدود 96 درصد است و بیشتر نسل جوان شهرستان دارای تحصیلات دانشگاهی هستند.

محامدی تصریح نمود: با توجه به تحریم‌ها و دشمنی‌هایی که از ابتدای انقلاب با این سرزمین شده است پیشرفت علم و فنّاوری در ایران رشد چشمگیری داشته و از جایگاه بسیار خوبی برخوردار است.

بخشدار مرکزی تفت در ادامه این برنامه، از مراحل اجرایی عمرانی میدان عقابکوه اسلامیه و همچنین بلوار ورودی روستا نیز بازدیدو در جریان مراحل پیشرفت و مسائل و مشکلات آن قرار گرفت