نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

دومین جلسه شواري توسعه فرهنگي بخش مركزي تفت تشكيل شد.

دومین جلسه شواري توسعه فرهنگي بخش مركزي تفت تشكيل شد.دومین نشست شوراي توسعه فرهنگي بخش مركزي تفت به رياست بخشدار مركزي تفت و باحضور نمايندگان سازمان تبلیغات اسلامی، ميراث فرهنگي و گردشگري، كتابخانه هاي عمومي و كانون پرورش فكري كودكان و نوجوان و همچنین در محل بخشداري مركزي تفت تشكيل گرديد.

به گزارش روابط عمومي بخشداري مركزي تفت، "علي احمديان" در ابتداي اين نشست ضمن خوشامد به حضار گفت: خوشبختانه با رويكرد توسعه اي دولت تدبير و اميد، فضا براي توسعه فرهنگ متعالي فراهم آمده است و شور و نشاط ايجاد شده در ميان اهالي فرهنگ و هنر در جامعه كاملا مشهود است و تلاش ما نیز بر اینست که با تشکیل این کمیته های فرهنگی روند توسعه فرهنگی در روستا ها را شتاب بخشیم.

در ابتدای جلسه اعضای شوراي فرهنگي دهستانهاي 5 گانه بخش مركزي تفت جهت سازماندهي و برنامه ريزي فعاليتهاي فرهنگي روستاهاي بخش مورد بررسی اعضا قرار گرفته و تایید شدند.

در ادامه اين جلسه برنامه های برگزاری همایش روز روستا تحت عنوان نقش روستائیان در اقتصاد مقاومتی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و راهکارها و پیشنهاد های اعضا جمع بندی شد و قرار شد نمایشگاه توانمدیها نیز در خلال این همایش برگزار گردد.

در پایان این جلسه اعضا به بيان نقطه نظرات و پيشنهادات خود پرداختند و تصميمات لازم اتخاذ و تصویب شد.