نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

در پی درگذشت یکی از اعضای شورای اسلامی روستای شواز؛ برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی-گردشگری "شب باد تا شواز" به تعویق افتاد

در پی درگذشت یکی از اعضای شورای اسلامی روستای شواز؛ برگزاری نخستین جشنواره فرهنگی-گردشگری "شب باد تا شواز" به تعویق افتاددر پی درگذشت یکی از اعضای شورای  اسلامی روستای شواز، بخشداری مرکزی تفت در اطلاعیه‌ای از به تعویق افتادن زمان برگزاری جشنواره فرهنگی-گردشگری "شب باد تا شواز" خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت، در متن اطلاعیه  آمده است:

«انا لله و انا الیه راجعون»

خبر تلخ ارتحال عضو نجیب و فعال روستای شواز، زنده‌یاد محمود شاهوردی موجب تاسف و تاثر عمیق همه وابستگان و دوستداران آن انسان شریف گردید.

لذا باعنایت به درگذشت این عضو فقید شورای روستای شواز، که یکی از عوامل موثر و فعال در برگزاری جشنواره فرهنگی گردشگری شواز نیز به شمار می آمد و به پاس احترام نهادن به خدمات آن مرحوم و خانواده محترم آن عزیز سفر کرده و همچنین آحاد مردم عزادار و شریف روستای شواز، ضمن ابراز همدردی و عرض تسلیت صمیمانه به بیت مکرم و همه بستگان آن انسان وارسته، به اطلاع می رساند زمان برگزاری جشنواره فرهنگی گردشگری "شب باد تا شواز" تا اطلاع ثانوی به تعویق افتاده است.

لذا ضمن دعوت از همگان برای شرکت باشکوه در مراسم‌های ختم و یادبود آن فقید سعید، زمان برگزاری این جشنواره فرهنگی متعاقبا اعلام خواهد شد.

بخشداری مرکزی تفت برای آن سالک راه حق، غفران و رحمت الهی و حشر با حضرت اباعبدا... الحسین(ع) را از درگاه احدیت مسئلت می نماید.