نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

در قالب سيزدهمين جشنواره بين المللي امام رضا (ع) و ششمين جشنواره فرهنگي ورزشي رضوي صورت گرفت : حضور دونده هاي كاروان جاده ولايت و خادمين حرم حضرت معصومه (س) در بخش مركزي تفت

در قالب سيزدهمين جشنواره بين المللي امام رضا (ع) و ششمين جشنواره فرهنگي ورزشي رضوي صورت گرفت : حضور دونده هاي كاروان جاده ولايت و خادمين حرم حضرت معصومه (س) در بخش مركزي تفتعصر دوشنبه 26/5/94 دونده هاي كاروان جاده ولايت در قالب سيزدهمين جشنواره بين المللي امام رضا (ع) و ششمين جشنواره فرهنگي ورزشي رضوي  وارد بخش مركزي تفت و در اولين محل به روستاي دهشير رسيدند.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت، اين كاروان كه متشكل از 23 دونده دو استقامتي مي باشد مسير حركت امام رضا (ع) را از شلمچه تا مشهد مقدس را از 20 مرداد تا 30 شهريور ماه طي مي كنند و روز ميلاد اما هشتم به مشهد الرضا مي رسند.

اين كاروان نوراني ساعت 16 به قدمگاه علي بن موسي الرضا (ع) رسيده و با استقبال آحاد مردم دهستان مواجه شده و پس از قرائت زيارت عاشوراي امام حسين (ع) دهشير را به سمت روستاي توران پشت ترك كردند.

در روستاي توران پشت نيز با استقبال مردمي وارد قدمگاه علي بن موسي الرضا (ع) شده و در آن مسجد نيز به قرائت زيارت عاشوراي امام حسين (ع) و اجراي برنامه پرداختند و همچنين بازديدي از روستا و آثار تاريخي و مذهبي نيز داشته و صبح سه شنبه توران پشت را به مقصد روستاي اسلاميه ترك نمودند.

صبح روز سه شنبه در روستاي اسلاميه نيز با استقبال پرشور اقشار مردم در قدمگاه علي بن موسي الرضا (ع) اسلاميه، علاوه بر دونده هاي كاروان جاده ولايت، خادمين حرم حضرت معصومه (س) نيز در جمع عاشقان ولايت حضور يافته و پس از رونمایی پرچم گنبد حضرت معصومه (س) در بین شور و اشتیاق مردم به مدیحه سرایی پرداختند.