نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

حضور بخشدار مرکزی تفت در مدارس روستاهای علی آباد، سعید آباد و محمد آباد و قدردانی از مقام معلم

حضور بخشدار مرکزی تفت در مدارس روستاهای علی آباد، سعید آباد و محمد آباد و قدردانی از مقام معلمبخشدار مرکزی تفت در مدارس دبستان انوری علی آباد، دبیرستان شبانه روزی آیت الله گلپایگانی علی آباد، مدرسه دخترانه ملاباقر علی آباد، دبستان توحید سیعد آباد و  و دبستان 7تیر محمد آباد حضور و ضمن ادای احترام به شهید والا مقام علامه مرتضی مطهری و تبریك روز معلم به مسئولان و معلمان این مدارس ، بر اهمیت نقش وتلاش معلمان در پرورش و هدایت نسل های آتی تأكید نمود.

علی احمدیان در اين ديدارها تاکيد کرد : معلمان پرتلاش و زحمتکش در جهت آموختن الفبای زندگی و آبیاری ذهن فرزندان این مرز و بوم تا پاي جان ايستاده اند و همچون استاد علامه مطهري جان فشاني می کنند تا در تاريخ نام شان براي هميشه جاودانه شود .

وي افزود : معلمی هم عشق است و هم هنر و معلم بايد بهترين امانتدار جامعه باشد، چرا که نهال نشکفته را از آغاز تحصيل علم از مهد به او مي سپارند تا در آینده سرنوشت ایران اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی به دست توانمند این عزیزان رقم بخورد.

در این بازدید ها بخشدار مرکزی تفت با اهدای شاخه گل و هدیه ای به معلمان و مسئولین مدارس از زحمات و تلاشهایشان تقدیر به عمل آورد.