نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

جلسه رسيدگي به مسائل و مشكلات امنيتي و جلوگيري از سرقت دهستان علي آباد

جلسه رسيدگي به مسائل و مشكلات امنيتي و جلوگيري از سرقت دهستان علي آبادجلسه رسيدگي به مسائل و مشكلات امنيتي و جلوگيري از سرقت دهستان علي آباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت، در این جلسه كه با حضور امام جمعه اين منطقه، بخشدار مركزي تفت، رئيس كلانتري مركزي تفت و رئيس پليس اگاهي تفت و شوراها و دهياران دهستان علي آباد تشكيل گرديد، بخشدار مركزي  تفت جهت در اين جلسه بر همكاري شوراها و دهياران با نيروي انتظامي به عنوان پليس افتخاري و همچنين آگاه سازي مردم و اطلاع رساني جهت همكاري با پليس و تقويت گشت زني نيروي انتظامي در منطقه و همكاري نيروهاي بسيج در منطقه تاكيد كرد.

در ادامه، امام جمعه منطقه علي آباد درخواست راه اندازي پاسگاه منطقه باتوجه به سرقت هاي انجام شده را مطرح و رئيس پليس آگاهي خواستار آموزش و اطلاع رساني به مردم در خصوص مقاوم نمودن درب منازل و محل نگهداري احشام و همكاري با پليس شد.

رئيس كلانتري تفت ستوان يكم قديري نيز خواستار همكاري بيشتر شوراهاي اسلامي و دهياران با پليس شد و آمادگي برگزاري دوره هاي آموزشي در اين خصوص را اعلام نمود. در پايان جلسه ضمن بررسي مسائل و مشكلات امنيتي دهستان، مطالبي پيرامون جلوگيري از سرقت مطرح گرديد.