نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

تشکیل جلسه هم اندیشی دهیاران بخش مرکزی تفت با فرماندار و بخشدار مرکزی تفت

تشکیل جلسه هم اندیشی دهیاران بخش مرکزی تفت با فرماندار و بخشدار مرکزی تفتآخرین جلسه هم اندیشی دهیاران بخش مرکزی تفت با فرماندار و بخشدار مرکزی تفت در سال 1397 در محل سالن اجتماعات فرمانداری تفت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت، در این جلسه که با حضور دهیاران بخش مرکزی تفت و مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی تفت برگزار گردید، فرماندار تفت نیز ضمن تقدیر از دهیاران، بر لزوم اجرای مصوبات ستاد تسهیلات سفر در نوروز 98 در روستاهای بخش تاکید و نظافت و آراستگي محيط روستا علي الخصوص ورودي روستا و مبلمان روستا و ... را مستلزم توجه ويژه دهیاران دانست.

"محمدمحامدی" همچنین ساماندهی و نظافت و رسیدگی به وضعيت تفرجگاه ها، فضاهاي عمومي، مساجد، ميادين و جاده هاي ورودي روستا را نیز از وظایف مهم دیهرارن در آستانه یال جدید دانست.

بخشدار مرکزی تفت نیز ضمن تقدیر و تشکر از زحمات دهیاران در سال 97،  بر لزوم برنامه ريزي و آمادگي دهیاران جهت استقبال از مسافران و گردشگران نوروزي تاكيد كرد و با اشاره به قابليتهاي گردشگري روستاهاي بخش، تعطيلات نوروزي را فرصت خوبي براي شناساندن اين قابليتها و جاذبه ها به مسافران و گردشگران دانسته و افزود : شايسته است با برنامه ريزي و هماهنگي هاي لازم، ضمن فراهم كردن امكانات رفاهي و معرفي روستا و جاذبه هاي آن، خاطره و ذهنيت خوبي از روستايشان در ذهن مسافران ايجاد نمايند كه اين مهم به جذب گردشگران و انتفاع روستائيان اثر مثبتي خواهد داشت.

در ادامه جلسه با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی دهیاریهای بخش مرکزی تفت و همچنین دهیاران روستاهای بخش مرکزی تفت تجلیل به عمل آمد.