نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری جلسه ستاد هماهنگی خدمات و تسهیلات سفرهای نوروزی با حضور بخشدار مرکزی تفت و دهیاران

برگزاری جلسه ستاد هماهنگی خدمات و تسهیلات سفرهای نوروزی با حضور بخشدار مرکزی تفت و دهیارانجلسه ستاد هماهنگی خدمات و تسهیلات سفرهای نوروزی با حضور بخشدار مرکزی تفت و دهیاران مراکز دهستانهای بخش مرکزی تفت و روستاهای مسیر سفر در محل بخشداری مرکزی تفت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی  تفت، در این جلسه بخشدار مركزي بر لزوم برنامه ريزي و آمادگي روستاهاي بخش مركزي تفت جهت استقبال از مسافران و گردشگران نوروزي تاكيد كرد و با اشاره به قرارگیری روستاهای بخش در مسیر پرتردد یزد-شیراز و قابليتهاي گردشگري و ییلاقی بودن آنها، تعطيلات نوروزي را فرصت خوبي براي شناساندن اين قابليتها و جاذبه ها به مسافران و گردشگران دانسته و گفت : شايسته است با برنامه ريزي و هماهنگي های لازم، ضمن فراهم كردن امكانات رفاهي وتسهیلات لازم برای مسافران،با معرفي روستا و جاذبه هاي آن، خاطره و ذهنيت خوبي از روستايشان در ذهن مسافران ايجاد شود كه اين مهم به جذب گردشگران و انتفاع روستائيان اثر مثبتي خواهد داشت.

"علی احمدیان" افزود : آماده سازی فضای روستا با بکارگيري تمام ظرفيتها و امکانات روستا و با برنامه ريزي دقيق و هماهنگی مناسب، فرصت تعطيلات نوروز را به فرصتي براي معرفي و توسعه روستا تبديل می نماید که در این بین، برگزاری جشنواره ها و نمایشگاه های بهاره همچون سالهای گذشته می تواند در تقویت این هدف موثر باشد.

در ادامه پیرامون آماده سازی و نظافت تفرجگاه ها، فضاهاي عمومي، مساجد، ميادين و جاده هاي ورودي روستا، خانه هاي بومگردي، پاركها و سرويسهاي بهداشتي بين راهي و ... و همچنین نظارت بر فعاليت و كشيك هاي اصناف ضروري بحث و تبادل نظر شده و تمهيدات و تصمیماتی در خصوص برنامه ريزي و هماهنگي هاي لازم در خصوص فراهم سازی امكانات و تسهیلات لازم جهت ارائه خدمات رفاهي به مسافران نوروزی اتخاذ گردید.