نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاري کارگاه آموزشي "پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر" برای دهیاران بخش مرکزی تفت

برگزاري کارگاه آموزشي "پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر" برای دهیاران بخش مرکزی تفتکارگاه آموزشي "پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر" با حضور دهیاران روستاهای بخش مرکزی تفت و بخشدار بخش مرکزی و رئیس اداره ورزش و جوانان تفت در محل سالن اجتماعات فرمانداری تفت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت، در این کارگاه آموزشی که توسط رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان تفت تدریس شد، دهیاران با روشهای کاشت سنتی و اتحصال و فرآوری انواع مواد مخدر سنتی و صنعتی آشنا شده تا در صورت مشاهده هرگونه آثاری در روستاها، ضمن اطلاع رسانی و همکاری با پلیس مواد مخدر در جهت داشتن روستاهایی پاک و مردم سالم و شاداب تلاش کنند.

"سرگرد رحمانی" ضمن اشاره به  آثار مخرب مواد مخدر و سایر آسیب های اجتماعی آن، بر لزوم همکاری و تعامل دستگاهها بویژه دهیاران و شوراهای اسلامی روستاها در خصوص پیشگیری از مواد مخدر و شناسایی مکانهای آلوده و یا احیانا پرورش دهنده و سازنده مواد مخدر در جهت کاهش آسیب های اجتماعی تاکید کرد.

بخشدار مرکزی تفت نیز در این کارگاه  اظهار داشت: باید دهیاری ها و شوراهای اسلامی روستاها بستر آموزش های پیشگیری از اعتیاد را فراهم سازند و در اطلاع رسانی و روشنگری جامعه هدف خود کوشا باشند.

وی افزود : آموزش های مهارت های زندگی و کاهش آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد باید به همه قشرهای جامعه ارائه شود تا افراد با آشنایی از عوارض سوء مصرف بتوانند از وقوع آن جلوگیری کنند