نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بررسی مشکلات روستای دهشیر با حضور فرمانداروبخشدارمرکزی تفت

بررسی مشکلات روستای دهشیر با حضور فرمانداروبخشدارمرکزی تفتجلسه بررسی مشکلات روستای دهشیر با حضور فرماندار و بخشدارمرکزی تفت، روسای ادارات و دهیار و اعضای شوراهای اسلامی دهشیر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت، "محمد محامدی" در این جلسه اظهار داشت: امیدوارم با برگزاری این‌گونه جلسات و با حضور مسئولین شهرستان در روستا، از نزدیک مشکلات بررسی و راه‌حل‌هایی برای آن‌ها اندیشیده شود.

فرماندار شهرستان تفت در ادامه افزود: بعد از برگزاری این جلسه موارد مطرح‌شده توسط دهیار و اعضای شورای اسلامی روستا پیگیری و گزارش به بخشداری و فرمانداری ارائه شود تا در صورت بروز مانع در حل مشکل پیگیری‌های لازم صورت گیرد.

محامدی از شروع آسفالت مسیر کهدوئیه – دهشیر خبر داد و خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های صورت گرفته آسفالت این مسیر شروع‌ و ایمن‌سازی این مسیر نیز در دستور کار اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای قرار خواهد گرفت.

فرماندار تفت در مورد مشکل زیرساخت‌های زمین‌های واگذارشده توسط بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نیز تصریح نمود: در بازدیدی که از این منطقه صورت گرفت مشاهده شد تعداد کمی ساختمان شروع به ساخت‌وساز کرده‌اند و نیاز است اقدامات لازم در جهت تعیین تکلیف مابقی زمین‌های واگذاری صورت گیرد تا با افزایش تعداد ساخت‌وساز، زیرساخت‌های لازم نیز در این مناطق توسط اداره‌های زی ربط تأمین شود.

محامدی به پیشرفت بالای پروژه آب‌رسانی کم‌فشار روستای دهشیر نیز اشاره کرد و گفت: بااعتباری بالغ‌بر 20 میلیارد ریال حدود 156 هکتار از زمین‌های کشاورزی روستای دهشیر تخت پوشش آبیاری تحت‌فشار و کم‌فشار قرارگرفته و شاهد پیشرفت 90 درصدی این پروژه بوده‌ایم و امید است با همکاری کشاورزان این منطقه این پروژه تکمیل شود.

در حاشیه این جلسه ازطرح آبیاری کم فشار، زمین‌های واگذارشده توسط بنیاد مسکن و کتابخانه ثامن‌الحجج روستای دهشیر بازدید صورت گرفت.