نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی و مدیر کل دفتر شهری استانداری و فرماندار و بخشدار مرکزی تفت از پروژه های عمرانی

بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی و مدیر کل دفتر شهری استانداری و فرماندار و بخشدار مرکزی تفت از پروژه های عمرانی"محسن صادقیان" معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری،"محمود شاکری شمسی" مدیر کل دفتر شهری و شوراهای استانداری، "علی علیخانی" مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای، "محمد محامدی" فرماندار تفت و "علی احمدیان" بخشدار مرکزی تفت به همراه جمعی از مسئولین شهرستان از تعدادی پروژه های عمرانی شهرستان تفت و از جمله روستاهای بخش مرکزی تفت بازدید به عمل آورند.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت در این برنامه پس از بازدید از پروژه بلوار آیت الله خامنه ای (کمربندی سابق تفت)، از عملیات اجرایی اصلاح و بهسازی محور تفت – ده بالا و طزرجان و در پایان نیز از بلوار ورودی روستای خلیل آباد نیز بازدید صورت گرفت و تصمیماتی در جهت آسفالت بلوار ورودی اسلامیه و آسفالت روستای فیض آباد نیز گرفته شد.

ضمنا بازدید از مراحل اجرای پروژه های سالن چند منظوره،حمام و خانه میراثی، بومگردی روستایی، تعریض و بهسازی معابر، زیباسازی استخر میرزایی و استخر دریاچه و قطعه جدید دارالرحمه در مناطق ده بالا نیز جزء برنامه های این بازدید بود.

"محمد محامدی" در حاشیه این بازدیدها اظهار داشت: با مساعدت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل توزیع جاده ای، شهرداری و شرکت توزیع نیروی برق تکمیل اسفالت، خط کشی و روشنایی بلوار آیت الله خامنه ای در اسرع وقت صورت خواهد پذیرفت.

فرماندار شهرستان تفت خاطر نشان کرد: عملیات اجرایی اصلاح و بهسازی محور تفت – ده بالا و طزرجان نیز با سرعت خوبی در حال اجرا است و حدود 5 کیلومتر از این مسیر نیز به زودی به بهره برداری خواهد شد.

محامدی تصریح نمود: در حاشیه این جلسه پیرامون بلوار ورودی اسلامیه و آسفالت جاده فیض آباد نیز بحث و تبادل نظر نیز صورت گرفت و مقرر شد با مساعدت معاون هماهنگی امور عمرانی و همکاری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آسفالت این دو پروژه نیز شروع شود.

فرماندار تفت افزود: در پایان نیز بازدید از جاده ورودی روستای خلیل اباد صورت گرفت و تصمیماتی در باره این مسیر نیز گرفته شد.