نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از خسارت سیل در روستاهای منطقه ده بالا

بازدید معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد از خسارت سیل در روستاهای منطقه ده بالامعاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با همراهی فرماندار و بخشدار مرکزی تفت و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از خسارت سیل و روان آب‌ها در روستاهای منطقه ده بالا تفت بازدید کردند.

 

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت،"محسن صادقیان" معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری یزد با همراهی "محمد محامدی" فرماندار تفت، "محمدرضا آخوندی" مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، "سید جمال سجادی پور" رئیس سازمان جهادکشاورزی استان،"مهدی زارعی" دادستان عمومی و انقلاب شهرستان،"علی احمدیان" بخشدار مرکزی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از خسارت سیل، رودخانه ها و ساخت و سازها در حریم رودخانه های منطقه ده بالا بازدید کردند.

"محمد محامدی" در حاشیه این بازدید گفت: هدف این بازدید برآورد خسارت سیل و هم اندیشی جهت تسریع در روند بازسازی مناطق آسیب دیده، لایروبی مسیل ها و رودخانه های این منطقه، بازدید از ساخت و سازهای غیرمجاز در حریم رودخانه ها است.

فرماندارشهرستان تفت در ادامه افزود: امید است با همکاری تمام دستگاه های ذی ربط و باتوجه به احتمال بارش های مجدد و جاری شدن روان آب و سیل در این مناطق، مسیر و نقاط آسیب دیده رودخانه ها مرمت تا با مشکلی روبرو نشویم.

محامدی در پایان تصریح کرد: با هماهنگی و تعامل با معاونت امور عمرانی استانداری، نظارت بر ساخت و ساز در حریم رودخانه ها تشدید خواهد شد و انتظار داریم دستگاه های مربوطه، قاطعانه مانع از ساخت و ساز در حریم رودخانه ها گردند.