نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان و فرماندار و بخشدار مرکزی از اسلامیه

بازدید مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان و فرماندار و بخشدار مرکزی از اسلامیهمدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان و فرماندار و بخشدار مرکزی تفت از پروژه تعریض خیابان ورودی روستای اسلامیه و بهسازی معابر این روستا بازدید به عمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت فرماندار تفت در این بازدید با تشکر از حضور مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان، به مسائل و مشکلات موجود در حوزه راهداری اشاره کرد و خواستار تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان تفت شد.

محامدی گفت: در چند سال گذشته با توجه به تعدد عبور و مرور در این مسیرها مخصوصاً در ایام تعطیل سال و با توجه به ییلاقی بودن شهرستان تفت، عدم آماده‌سازی به‌موقع این مسیرها برای مردم مشکلاتی را به وجود آورده است و با اتمام این پروژه‌ها مشکلات ترافیکی نیز برطرف خواهد شد.

وی در ادامه افزود: امید است با همراهی مسئولان استان و اختصاص بودجه کافی و همراهی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای هر چه سریع‌تر این پروژه‌ها به مرحله بهره‌برداری برسد.

"علی علیخانی" مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان یزد اظهار امیدواری کرد با همراهی فرماندار و بخشدار مرکزی تفت به‌زودی شاهد برطرف شدن مشکلات و بهبود وضعیت عبور و مرور در محورهای شهرستان تفت باشیم.