نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید فرماندار تفت و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از سیل بند روستای صادق‌آباد

بازدید فرماندار تفت و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از سیل بند روستای صادق‌آبادفرماندار تفت با همراهی مدیرکل بحران استانداری یزد و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از سیل بند روستای صادق‌آباد شهرستان تفت بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت "محمد محامدی" فرماندار، "هادی هادی نسب" مدیرکل بحران استانداری یزد، "محمدرضا آخوندی" مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان، "محمدمهدی جوادیان زاده" مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان، "جواد ذاکر" معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از سیل بند صادق‌آباد شهرستان تفت بازدید کردند.

"محمد محامدی" در حاشیه این بازدید گفت: با بارش‌های پنجم و ششم فروردین‌ماه 98 و جاری شدن سیل و روان آب از دهستان‌های نصرآباد و علی‌آباد شاهد تغییر بخشی از مسیر سیلاب در منطقه صادق‌آباد شهرستان تفت بودیم و این اتفاق باعث شد بخشی از سیلاب و روان آب‌ها، پشت سیل بندهای صادق‌آباد جمع نشود و به سمت رودخانه فصلی شهر تفت روانه گردد.

فرماندار شهرستان تفت در ادامه افزود: در جریان این بازدید تصمیم لازم به‌منظور اصلاح مسیر روان آب‌ها و سیلاب برای جمع شدن در پشت سیل بندهای صادق‌آباد گرفته شد و با همکاری نیروهای راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای و آب منطقه‌ای، بلافاصله اصلاح مسیر رودخانه و مسیل فصلی آغاز شد.