نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

بازدید بخشدار مرکزی تفت از مراحل احداث پارک روستایی دهشیر

بازدید بخشدار مرکزی تفت از مراحل احداث پارک روستایی دهشیربه گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت، بخشدار مرکزی تفت از پارک روستایی در حال احداث روستای دهشیر بازدید نمود.

 در این بازدید که مدیر بنیاد مسکن شهرستان تفت ،کارشناس فنی بخشداری، اعضای هیات مدیره شرکت تعاونی دهیاریها و دهیار روستا نیز حضور داشتند بخشدار مرکزی تفت به اهمیت و ضرورت احداث بوستان ها و پارک های روستایی اشاره و اظهار نمود: ساخت پارک های روستایی در راستای طرح محرومیت زدایی از مناطق محروم و رسیدگی به روستاهای کمتر توسعه یافته صورت می گیرد.

علی احمدیان اظهارداشت : تمام تلاش ما این است بتوانیم در یک برنامه زمان بندی شده با ایجاد و تجهیز پارک های روستایی گام های مؤثرتری در راستای محرومیت زدایی و رسیدگی به نقاط محروم برداریم.

وی با اشاره به اینکه با احداث پارک های روستایی تغییر چهره، عمران و آبادانی در روستاهای منطقه ایجاد می شود،گفت تا کنون دردو روستای خشک آباد و فیض آباد پارک احداث شده است  و اظهار امیدواری کرد با مشارکت مردمی کار احداث پارک در دیگر روستاهای بخش نیز شروع  شود.


بخشدار مرکزی تفت گفت: ساخت چنین پارک های محله ای در روحیه خانواده ها و فرزندانشان اثر زیادی دارد که هرگاه محیط خانه باعث خستگی روحی آنها می شود با حضور در چنین مکان هایی روحیه آنها تقویت خواهد شد.

علی احمدیان افزود:  این پارک روستایی به وسایل ورزشی، وسایل بازی کودکان، مبلمان و زیبا سازی و مسائل ایمنی تجهیز می شود.