نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح طرح گازرسانی به 9 روستای دهستان نصرآباد و دهشیر با حضور استاندار یزد

افتتاح طرح گازرسانی به 9 روستای دهستان نصرآباد و دهشیر با حضور استاندار یزدگازرسانی به 9 روستای دهستان نصرآباد و دهشیر در بخش مرکزی تفت با حضور استاندار یزد، فرماندار و بخشدار مرکزی تفت افتتاح و مردم این مناطق از نعمت گاز برخوردار شدند.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت، روز چهارشنبه 17 بهمن‌ماه، با حضور «محمدعلی طالبی» استاندار یزد، «کمال دهقانی فیروزآبادی» نماینده شریف مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، «علی‌اکبر میدان شاهی» مدیرعامل شرکت گاز استان یزد، «محمد محامدی» فرماندار تفت و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در «روستای گلویک» طرح گازرسانی به 9 روستای دهستان نصرآباد و دهشیر در شهرستان تفت افتتاح شد.

محمدعلی طالبی استاندار یزد در این مراسم بیان کرد: خوشبختانه به برکت انقلاب اسلامی با جریان گازرسانی مستمر در سطح استان اکثریت روستاهای بالای 20 خانوار جمعیت از نعمت گاز برخوردار شده‌اند و امید است با تقویت سایر زیرساخت‌ها زمینه سرمایه‌گذاری و رونق اشتغال نیز در روستاهای مختلف به‌ویژه شهرستان تفت فراهم آید.
این طرح با اجرای 48 کیلومتر خط گاز لوله پلی‌اتیلن،12 کیلومتر خط فلزی 4 اینچ و یک عدد ایستگاه 2 هزار و 500   TBS تکمیل‌شده است.

طرح گازرسانی به 9 روستای دهستان نصرآباد و دهشیر بخش مرکزی تفت بااعتباری بالغ‌بر 45 میلیارد ریال به پایان رسید و هم‌زمان با ایام دهه فجر افتتاح و مردم این منطقه نیز از نعمت گاز برخوردار شدند