نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

افتتاح خانه بهداشت حاج علی عسکر با حضور استاندار یزد

افتتاح خانه بهداشت حاج علی عسکر با حضور استاندار یزد 

خانه بهداشت حاج علی عسگر تفت در مراسمی با حضور استاندار یزد و هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی بخشداری مرکزی تفت، ، روز چهارشنبه 17 بهمن‌ماه بهره‌برداری از پروژه خانه بهداشت حاجی علی عسگر تفت، یکی دیگر از برنامه‌های شهرستان تفت است که هم‌زمان با ایام‌الله دهه فجر و با حضور «محمدعلی طالبی» استاندار یزد، «کمال دهقانی فیروزآبادی » نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی، «محمد محامدی » فرماندار تفت و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در این شهرستان افتتاح شد.
ساخت و تجهیز خانه بهداشت حاج علی عسگر تفت با زیربنای 160 متر و اعتبار چهار میلیارد و 500 میلیون ریال انجام‌شده و هم‌زمان با ایام دهه فجر به بهره‌برداری رسید.
عملیات ساخت این خانه بهداشت در دی‌ماه سال 1395 آغاز شد و پس از تکمیل و باگذشت دو سال از زمان آغاز این پروژه، امروز به‌صورت رسمی بهره‌برداری از آن صورت گرفت.
با افتتاح این خانه بهداشت روستایی که ازجمله دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید است، 500 نفر از جمعیت روستای حاج علی عسگر و پنج روستای اقماری شهرستان تفت می‌توانند از خدمات بهداشتی و درمانی مناسب بهره‌مند شوند.
شایان‌ذکر است استاندار یزد پس‌ازاین مراسم با حضور در دهستان نصرآباد نمایشگاه دستاوردهای چهل‌ساله انقلاب را افتتاح و از بخش‌های مختلف آن بازدید کرد