نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

استقبال چشمگیر از چهارمین دوره مسابقات قرآن روستایی بخش مرکزی تفت

استقبال چشمگیر از چهارمین دوره مسابقات قرآن روستایی بخش مرکزی تفتچهارمین دوره مسابقات قرآن روستایی بخش مرکزی تفت در بخشهای حفظ، قرائت و ترتیل و مفاهیم با استقبال خوب اعضای شوراهای اسلامی روستاها، دهیاران و عموم مردم شریف روستاهای بخش مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي بخشداری مرکزی تفت بخشدار مرکزی تفت با اعلام این خبر، اظهار کرد: 213 داوطلب در این دوره از مسابقات مشارکت فعال داشتند و در این عرصه فرهنگی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی ادامه داد: از این تعداد، 120 نفر مرد و 93 نفر زن بودند که طی سه روز در محل فرمانداری تفت، در بخش‌های حفظ، قرائت و ترتیل و مفاهیم به رقابت پرداختند.

علی احمدیان با اشاره به اهداف برگزاری این مسابقات در ماه مبارک رمضان، گفت: ترویج فرهنگ قرآنی در مناطق روستایی، معرفی استعدادهای برجسته جوانان و روستاییان و تقویت هیئت‎‎های قرآنی و تشویق و تجلیل از پیشگامان این عرصه مقدس از مهم‌ترین اهداف برگزاری این مسابقات محسوب میشود.

بخشدار مرکزی تفت با قدردانی از استقبال چشمگیر روستاییان بخش مرکزی در این دوره از مسابقات، تقویت ایمان و اعتقاد در قرآن کریم و تمسک به تعالیم آن در بین روستائیان و جوانان و همچنین تعمیق معرفت و تعمیم فهم و درک قرآن کریم را از اهداف این دوره از مسابقات ذکر کرد و ابراز امیدواری کرد که برگزاری این گونه مسابقات فرهنگی، زمینه‌ساز ترویج فرهنگ غنی قرآنی در جامعه شود.